Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku
Přihlášení
www.halamka.cz
Profesionální program na večírky a párty

Přání hezkých vánoc, bohatého Ježíška a hodně zdraví do nového roku 2019

25.12.2018
Přání hezkých vánoc, bohatého Ježíška a hodně zdraví do nového roku 2019

Přejeme všem našim klientům, ať již z řad jednotlivých firem, tak z řad spolupracujících agentur hodně práce v roce 2019, při kterých budete moct využít naše služby. Samozřejmě přejeme i hodně zdraví vám, i vašim rodinám.

Krátká bilance, v roce 2018 jsme dosáhli rekordního počtu uskutečněných akcí, ať jako dodavatelé, tak jako hlavní organizátoři. Celkově jsme za našimi klienty odjeli na 328 firemních, narozeninových nebo svatebních akcí. Nejdále jsme byli v Londýně letecky a po vlastní ose nejdále na Slovensku v Košicích. 

Rekordem bylo zajištění bezchybných 13 firemních večírků v jeden den!

Za klientem jsme nedojeli pouze jednou 7.prosince, kdy jsme uvázli na cestě do Brna v koloně na D1, která se prostě nepohnula.

I v roce 2019 se s panem Jirkou Kornem, Karlem Marcollim, Růženkou Kunstýřovou a mnoha dalšími budeme vypravovat za vašimi hosty je bavit k vaší plné spokojenosti. 

Děkujeme za přízeň a těšíme se na spolupráci i v roce 2019!


2372.jpg
2373.jpg
2374.jpg