Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku
Přihlášení
www.halamka.cz
Profesionální program na večírky a párty

Golf disk

Golf disk

Golf disk, neotřelá zábava hra, kterou zvládne každý muž i žena.  Hraje se podle podobných pravidel, jako golf, chodí a hrají skupiny minimálně po dvou, maximálně po čtyřech hráčích. Úkolem hráče je, zahrát z odpaliště na co nejméně hodů, disk do sběrného koše. Stanovišť je celkem devět. Rozmístí se po parku, zahradě či ulici, dle místa a může se hrát. Jamky – sběrné koše jsou značeny čísly 1 - 9, hosté mají u sebe zápisy a vyplňují po každé jamce výsledek spoluhráče. Na závěr soutěže se provede vyhlášení. Diskem umí hodit každý, hraje se za každého počasí.

Na instalaci je potřeba cca 1 hod. podle terénu. K zapůjčení máme disky ve čtyřech barvách, pro každou skupinu desky s formulářem na zápis výsledků. Obsluha vám dle vašeho přání provede slavnostní vyhlášení soutěže.

Cena 9.000,- Kč +21%DPH

doprava 8,- Kč / km +21%DPH


793.jpg
795.jpg
796.jpg
797.jpg
798.jpg
799.jpg
800.jpg
801.jpg