Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku
Přihlášení
www.halamka.cz
Profesionální program na večírky a párty

Vzpěračská exhibice

Vzpěračská exhibice

Málo kdo si dokáže představit vzpěračskou show a mobilní casino. My vám přinášíme půlhodinovou show, plnou síly a napětí. Přenesete se s námi do světa nejvyšších světových soutěží v Bench ( Benč ) pressu. Co to je Bench press, je to zdvihnutí co největší váhy vleže na lavici. Je to nejvíce uznávaná soutěž po celém světě. V České republice máme světového rekordmana a velikého šoumena Jirku Havrleho. S Jirkou si dopřejete tuto soutěž u vás na večírku, párty, oslavě narozenin nebo jako součaást svatebního programu. Program show je poutavý úvod ze světa mistra světa.

Dále si hosté vyzkouší sami Bench press. Vyberou mezi sebou tři nejlepší výsledky jejich součet. Jirka si pak nechá naložit vyšší váhu, než vzepřou tři nejlepší a zkusí jí zvednout.Předchází tomu neuvěřitelná příprava v podobě oblečení do neoprenu, který chrání vzpěračovo tělo před úrazem. Ke všem pokusům, které doprovází vtipná moderace hraje rocková hudba. Celá show končí aplausem, když Jirka Havrle zdvihne až 350 kilovou činku!

Cena obsahuje: vystoupení 25-35 mint, vzpěračskou lavici, činku, dva pomocníky, převravní vozík, jednoduché ozvučení, moderaci.

Cena 18.000,- Kč +21% DPH

Doprava 12,- Kč / km z Jaroměře ( Náchod )

 


1487.jpg
1488.jpg
1489.jpg
1490.jpg
1491.jpg
1492.jpg