Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku
Přihlášení
www.halamka.cz
Profesionální program na večírky a párty

Billiard Golf

Billiard Golf

Billiard Golf - nová zábava pro vaše akce!

Mnoho lidí si myslí, že se dnes už nic nového vymyslet nedá. Že v dnešní vymazlené době existuje snad už úplně vše. Přesto se najdou kreativní dušičky a vymyslí opět něco nového i tam, kde už všem ostatním došly nápady. Příkladem je určitě novinka Billiard Golf.

Ptáte se co je Billiard Golf?

Principy této hry jsou založeny na nám dobře známých hrách. Minigolfu a chcete-li billiardu. Jen se zde používají golfové míčky, které mají stejné barvy jako originální billiardové koule. Po stranách jsou "jamky", kam se hráč trefuje a při tom nepoužívá tágo, ale golfové hole. Spojením těchto dvou aktivit tedy vznikl BILLIARD GOLF.

Pro instalaci atrakce je potřeba zajistit rovnou, pevnou a suchou plochu o rozměru min. 3 x 2m. V případě nerovného povrchu doporučujeme instalovat nabízené NIVTEC podium. Vceně pronájmu je vždy zahrnuta instalace/deinstalace a obsluha  atrakce. 

Cena 4 hodiny provozu 8.000,- Kč+21%DPH

 

pódium na nerovný povrch 3.500,- Kč+21%DPH

Paušál 1.000,- Kč+21%DPH

Doprava mimo Prahu 10,- Kč / km +21%DPH

 


1779.jpg