Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku Bez titulku
Přihlášení
www.halamka.cz
Profesionální program na večírky a párty

Tanková bitva

Tanková bitva

Život je neustálá hra a i vaši hosté si chtějí hrát. Přicházíme se zajímavou novinkou pod názvem Tanková bitva.

Tanková bitva - dva hosté na prostoru cca 2 x 4 metry vyráží proti sobě na zteč s dvěma tanky. Každý má čtyři životy, vítězí ten, který čtyřikrát zasáhne svého soupeře a vyřadí jej z boje. Jednoduché ovládání, bezpečná střelba, fantastická zábava pro velké i ještě větší. Doba hry dvou hostů je cca 5 minut, čas hry se dá upravit, dle požadavků klienta. Máme vybavení na minimálně 4 hodiny hry. Úspěšní hosté jsou odměněni jednak dobrým pocitem, nebo dolary, když je toto stanoviště součástí našeho dalšího programu. 

Tanková střelnice – tank o rozměru 40 x 20 cm řídí host a střelbou na pohyblivé cíle, si zkouší svou zručnost, intuici a přesnou mušku. Střílí se v námi vytvořené bezpečné střelnici, airsoftovými kuličkami.

Na venkovní akci dokážeme chránit místo hry stany s osvětlením

Podmínky: 220 v dosažitelné vzdálenosti 10 m.

Cena Tanková bitva                             8.000,- Kč+21%DPH

Cena Tanková střelnice                        8.000,- Kč+21%DPH

Cena tanková bitva a střelnice              12.000,- Kč+21%DPH

Stany na zakrytí prostoru k tankům       1.200,- Kč+21%DPH

Doprava po Praze zdarma, mimo Prahu 10,- Kč/km


1828.jpg
1829.jpg
1831.jpg
1832.jpg
1833.jpg